Serwis i części

Naprawiamy auta wszystkich marek.

 

Miedzy innymi świadczymy usługi z zakresu:

– napraw gwarancyjnych i pozagwarancyjnych 
- elektromechaniki
– diagnostyki i naprawy zawieszeń, silników, podzespołów
– przeglądów sezonowych
– wulkanizacji, sprzedaży i przechowywania opon
– diagnostyki i naprawy układu klimatyzacji
– montażu akcesoriów samochodowych
– diagnostyki komputerowej
– diagnostyki auta przed zakupem

 

Na czas naprawy Państwa auta proponujemy samochód zastępczy w atrakcyjnej cenie bądź służymy pomocą w powrocie do domu lub pracy.
Nie wykonujemy żadnych prac bez Państwa zgody.
Termin odbioru pojazdu ustalamy w momencie przyjmowania auta do serwisu, jeżeli termin ten ulegnie zmianie uprzedzamy o tym.

 

Wszystkie naprawy wykonuje wysoko wykwalifikowany, doświadczony zespół mechaników. Po wykonanej naprawie wręczamy Państwu świadectwo kontroli.

Posiadamy dostęp do najnowszej dokumentacji technicznej, najnowszych narzędzi specjalistycznych i urządzeń diagnostycznych.
Bazujemy na Oryginalnych Częściach Zamiennych Renault i Dacia. Dla aut starszych niż 4 lata oferujemy duży wybór części Motrio należących do grupy Renault.

 

Nasza oferta serwisowa obejmuje również szereg oryginalnych akcesoriów samochodowych.
Nasi wyspecjalizowani pracownicy służący swoją radą i pomocą w wyborze idealnego wyposażenia. W swojej ofercie posiadamy między innymi akumulatory, oświetlenie, bezpieczniki, wycieraczki, płyny eksploatacyjne, dywaniki, kołpaki, felgi, pokrowce na siedzenia, bagażniki rowerowe, haki holownicze, czujniki i kamery cofania, nawigacje i zestawy głośnomówiące.

Czas na Twój ruch