O firmie

Od warsztatu do ASO

 

Warsztacik Samochodowy „Centrum Motoryzacji” powstał w sierpniu 2003 roku, jako pierwszy warsztat niezalerzny w okolicy proponował naprawy  poparte gwarancją z pełną historią zleceń, w budynku mieściły się dwa podnośniki kolumnowe oraz dwa kanały, wykowywane były wszystkie naprawy mechaniczne oraz bieżące wymiany obejmujące samochody osobowe oraz dostawcze do 3,5 t. W tamtym okresie warsztat jako jeden z nielicznych oferował przyjęcie samochodu w biórze oraz kącik klienta oczekującego na naprawę.

 

W   czerwcu 2010 roku „Centrum Motoryzacji”  zdobyło autoryzację RENAULT w zakresie napraw oraz sprzedaży samochoduw marki Renault. Obiekt przeszedł gruntowny remont, a warsztat zyskał najnowsze urządzenia w zakresie diagnostyki oraz naprawy samochodów Renault takie same jak w „Centrum Motoryzacji”. Nie zapomnieliśmy ruwnież o starych(?) klientach!! Do dnia dzisiejszego naprawiamy wszystkie marki samochodów osobowych oraz dostawczych.

 

W styczniu 2017 roku firma Renault Smolarek uzyskała również autoryzację Dacia. Sprzedajemy oraz naprawiamy samochody marki Dacia.

 

Zapraszamy do salonu. Mogą Państwo w nim obejżeć najnowsze modele Renault i Dacia, jak również przejechać się autami demonstracyjnymi. W dziale obsługi posprzedażnej nasi doradcy profesjonalnie zaopiekują się Państwa autem.

 

Czas na Twój ruch