Nowe Renault Clio już od 499 zł/miesięcznie (RRSO 5,20%)

NOWE RENAULT CLIO – Inspirowane Twoim życiem

 

 

 

Jeszcze bardziej zaspokaja Twoje potrzeby, ułatwia codzienne podróże nowym Renault Clio

 

➠ Bądź zawsze w kontakcie ze światem

Ekran dotykowy największy w swojej kategorii, wyposażony w nawigację online, wyszukiwanie punktów Google Places… Dzięki Renault EASY CONNECT, Nowe CLIO daje niebywale prosty dostęp do usług online!

 

 

➠ Nowoczesne systemy wspomagające prowadzenie i parkowanie oraz bezpieczeństwo

Zarówno w mieście, jak i w trasie, ten legendarny samochód zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym momencie dzięki automatycznemu systemowi hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów. Nowe CLIO wyposażone jest w najnowsze technologie Renault EASY DRIVE takie jak kamera 360° lub system wspomagania parkowania Easy Park Assist.

 

 

➠ Inteligentna nawigacja

Dzięki zintegrowanemu wyszukiwaniu adresów Google, możesz cieszyć się największą trafnością, gdy szukasz punktu docelowego. Podczas podróży, informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym TomTom, odświeżane co 2 minuty, pozwolą odpowiednio oszacować godzinę przyjazdu oraz wybrać optymalną trasę.

 

 

Już od 499 zł/miesięcznie*

z przedłużoną gwarancją i przeglądami , z nowym dynamicznym silnikiem TCe 100 KM*

 

Prezentacja Nowego CLIO V

JESZCZE WIĘCEJ W STANDARDZIE vs CLIO IV

➠ Światła Full LED

➠ Czujnik zmierzchu

➠ Kolorowy panel wskaźników 4,2”

➠ Aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywania rowerzystów i pieszych

➠ System kontroli bezpiecznej odległości

➠ Funkcja rozpoznawania znaków drogowych

➠ System kontroli pasa ruchu

➠ System utrzymywania pasa ruchu

➠ Przednie i tylne kurtynowe poduszki powietrzne

➠ Szyby przednie z włącznikiem impulsowym

➠ Funkcja połączenia alarmowego e Call

➠ Deska rozdzielcza wykonana z miękkiego tworzywa dekoracyjna

 

 

* Prezentowana rata 499 zł miesięcznie dotyczy wersji Zen z silnikiem TCe 100 KM i zawiera już przedłużoną gwarancję z przeglądami Easy Service na 4 lata lub do 60000 km w promocyjnej cenie. Umowa serwisowa Easy Service z obsługą okresową, Renault Assistance oraz dodatkową ochroną Formuła Non Stop jest zawierana na okres 4 lat lub do osiągnięcia 60.000 km przebiegu, w zależności od tego co nastąpi pierwsze ( w tym 2 lata gwarancji fabrycznej producenta bez limitu kilometrów). Podana cena promocyjna jest ważna w ciągu 3 miesięcy od chwili wydania Nowego renault Clio.Należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Umowy Serwisowej dostępnej w serwisach Jaszpol. W umowie Easy Service można rozszerzyć czas trwania i przebieg za dodatkową opłatą. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddziałw Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktycznie związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Stan oferty na dzień 1.10.2019 r. , szczegóły w salonach Jaszpol. Wartość zużycia paliwa dla modelu Renault Clio, w zależności od wariantu i wersji, wynoszą w cyklu mieszanym od 4,1l do5,8 l/100km, a emisja CO2 od 109 do 131 g/km ( dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie i emisja CO2 zostały określone zgodnie z procedurą WLTP. Podane wartości mogą się różnić od rzeczywistych, na które wpływają m.in. styl i warunki jazdy, dodatkowe wyposażenie samochodu zainstalowane po rejestracji pojazdu, jego stan techniczny. Sprawdź szczegóły na stronie www.jaszpol.pl. Informacje dotyczące odzysku i recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji na stronie www.renault.pl

Czas na Twój ruch