Gotowe na każde wyzwanie

Gotowe na każde wyzwanie

 

 

Szukasz zaawansowanych i praktycznych samochodów, dostosowanych do potrzeb Twojego biznesu?

 

Nowe Renault TRAFIC i Nowe Renault MASTER z nowoczesnym designem i dynamicznymi silnikami.

Teraz w leasingu 103% na 3 lata*.

Z pakietem EASY SERVICE PRO:przeglądami i przedłużona gwarancją już od 1799 zł**.

Teraz także w programie Easy Mobility – zastępcze auto dostawcze dla Twojej firmy.

 

Zapytaj o ofertę

*Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%,wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing –oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych).Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne w salonach Jaszpol.
**Umowa serwisowa Easy Service PRO z Obsługą Okresową,Renault Assistance oraz dodatkową ochroną Formuła Non Stop jest zawierana na okres 3 lat lub do osiągnięcia 120 000 km przebiegu w zależności od tego, co nastąpi pierwsze (w tym 2 lata gwarancji fabrycznej producenta bez limitu kilometrów). Podana cena promocyjna ważna jest w ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu i dotyczy Renault Trafic. Należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Umowy Serwisowej dostępnymi w salonach Jaszpol. W pakiecie Easy Service PRO można rozszerzyć czas trwania umowy i przebieg auta(za dodatkowa opłatą).
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej w firmie Jaszpol.

Czas na Twój ruch