Kontakt

Salon

Renault Smolarek

Podtrzcianna 31, 96-115 Nowy Kawęczyn/ Skierniewice

Godziny pracy:
pon-pt 9.00- 17.00
sobota 10.00- 14.00

  Serwis

  Godziny pracy:
  pon-pt 8.00- 18.00
  sobota 9.00- 14.00

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAKMET SławomirSmolarek Katarzyna, Paweł Smolarek s.c.. Twoje dane osobowe zbierane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”), którym jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza oraz udzielanie informacji o świadczonych usługach i sprzedawanych produktach. W przypadku wyrażenia zgody Twoje dane będą przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych, w tym do zachęcenia Cię do skorzystania z naszych produktów lub usług. Podstawą prawną takiego przetwarzania jest Twoja dobrowolna zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

   Twoje dane osobowe będą wykorzystywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W przypadku udzielenia zgody na przesyłanie informacji handlowych Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do momentu wycofania przez Ciebie zgody.

   Dane będą przekazane do podmiotów przetwarzających je na nasze zlecenie, ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji ww. celu: podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi IT oraz agencjom marketingowym, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu, w szczególności w odniesieniu do profilowania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

   Czas na Twój ruch