Nowa Dacia Sandero

My nie opowiadamy bajek, my robimy samochody

 

 

 

Atrakcyjny, nowoczesny i niedrogi: odkryj samochód o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku.

 

Nowe Sandero i Nowe Sandero Stepway!

 

Nowoczesne wyposażenie

Nowa Dacia Sandero i Sandero Stepway posiada wiele nowych opcji. Niezależnie od poziomu wyposażenia, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Karta Keyless Entry – system bezkluczykowego dostępu do auta ze zdalnym otwieraniem klapy bagażnika. Schowaj kartę i miej ją przy sobie, aby uzyskać dostęp do samochodu w każdej chwili. To takie proste!

 

System multimedialny – nowy system multimedialny z 8” ekranem zwróconym w stronę kierowcy to świetne rozwiązanie gdy jesteś skupiony na jeździe!

 

System kontroli martwego pola – dla większego bezpieczeństwa i komfortu jazdy, system sygnalizuje obecność pojazdu lub innego obiektu w martwym polu lusterka. Wyprzedzanie i zmiana pasa staną się bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

 

Automatyczny hamulec ręczny – zapewnia unieruchomienie pojazdu w momencie wyłączenia silnika. Już nie musisz pamiętać o zaciągnięciu go za każdym razem gdy wysiadasz z samochodu. Nowa Dacia Sandero zrobi to za Ciebie.

 

Elektrycznie otwierany dach – jeszcze więcej światła w Twojej nowej Dacii Sandero! Po raz pierwszy dostępny jest w Dacii elektrycznie otwierany dach. Więcej powietrza, więcej światła, sam zdecyduj kiedy go otworzyć i zamknąć.

 

Automatyczna klimatyzacja z cyfrowym wyświetlaczem – to nowość, która miała swój debiut przy innych modelach Dacii, dziś jest również dostępna w Nowym Sandero. Dzięki wyświetlaczowi wiesz jaka jest dokładnie temperatura w Twoim samochodzie

 

Kamera cofania i czujniki parkowania z przodu i z tyłu – dzięki czujnikom z przodu i kamerze będziesz miał możliwość zaparkowania w najtrudniej dostępnych miejscach.

Czas na Twój ruch